Rimmel London’ın 16 Saate Kadar Kalıcı Olan Likit Rujları

Rimmel London’ın 16 saate kadar kalıcı olan likit rujlarını çıkar çıkmaz alanlardanım. Yaklasık 4 haftadır kullanıyorum. Tabi önce 2 rengini, sonra hepsini aldım.

Kate Moss serisinin bir çok rujuna sahibim ve memnunum ancak Apocalips’lerin hayranı olduğum söylenemez. Hiç sevemedim onları, konusu tadı bana göre değil. Dolayısıyla alıp almama konusunda kararsız kalıp, sonra iyi ki aldım dediğim bir ürün. Provocalipsler bir tarafı renk, diğer tarafı ise sabitlerken parlaklık veren iki bölümden oluşuyor. 16 saate kadar dudakta kalmayı vaat etmesi ayrıcalık. Üstelik öpüşmeye dayanıklı olduğunu yazıyor. Evet açık renkler benden tam puan aldı.

Aplikatörü eğimli ve kullanım açısından oldukça iyi. Bu tip aplikatörler daha kolay sürüm açısından. Yine bir koku var ve ben hiç hoşlanmıyorum. Parlatıcı tarafı aynı zamanda sabitleyici ama mat bir görünüm veriryor. 16 saat kalıcık konusu oldukça yeterli açık tonlarda ama koyu renkler bir süre sonra kabuk kabuk oldu. Bir çok şey yedim içim dağılma yapmaması oldukça hoş

 

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorum Yazmak İster misiniz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*