Nuxe Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ

     Güzellik köşesinin tavsiye ürünü bugün, bir çok kadının keyifle kullandığı harika özellikleri olan Nuxe Huile Prodigieuse Çok amaçlı kuru yağ. Çok pratik, çok övülen ve çok ekonomik bir ürün. Yüksek bir satış fiyatı olmasına rağmen ekonomik ürünler sınıfında sayıyorum. Nedeni ise benim de sürekli kullandığım ve çok az miktarı ile ciddi anlamda iyi sonuçlar elde edebildiğim için. Hollywood starlarının da kullandığı çok amaçlı bu yağ, dünyada her 6 saniyede satan bir ürün. Harika değil mi?

Nuxe Huile Prodigieuse Çok amaçlı kuru yağ nerelerde ve nasıl kullanılır?

     Fransız markası olan NUXE adını NATURAL ve LUXE’den almış. Nuxe’de bazı ürünler hariç paraben yok. Komodojenik olmaması nedeni ile gözenekleri tıkamama özelliği benden artı puan aldı. Bir çok Nuxe ürünü doğal içerikleriyle satış rekorları kırıyor. Türkiye’de bir çok eczanede mevcut. Nuxe Huile Prodigiuese saça, yüze, vücuda kullanılıyor. Fransanın en çok  satan vücüt nemlendiricisi olması bu yüzden. Kuru yağ denmesinin sebebi vıcık vıcık olmaması. Vücüt nemli iken sürülmesi tavsiye edilen ürünün catlaklara iyi geldiğide yorumlar arasında var. Ben saçlarımda, vücüdumda ve göz makyajımı temizlemede kullanıyorum. Saçlarım yumuşacık ve parlak oluyor.

İçeriğinde neler var;

Fındık Yağı

Tatlı Badem

Hodan Yağı

St Johns Worth

Macadamia Bitkisi

Kamelya Bitkisi

     İçeriğinde E vitamini var ve %97,8 doğal içeriğiyle ürüne harikalık katıyor. En önemli özelliği slikon olmaması. Bir de ışıltılı olanı var. Her cilt tipi için uygun bir ürün. Oldukça hoş bir kokusu var. %30 değerli bitkisel yağ konsantrasyonuna sahip dünyadaki tek kuru yağ.

Nuxe Huile Prodigieuse Nasıl Kullanılıyor?

     Saç uçlarına ve saç diplerinde kullanılıyor. Saç fırçanıza biraz Nuxe Huile Prodigieuse sıkın ve saçlarınızı tarayın. Ayrıca duşa girmeden önce nemli saça biraz uygulayıp 10-20 dk kadar bekleyin sonra normal rutininizde saçınızı yıkayın. Sonuç daha parlak saçlar. Kuru-normal-karma cilt tiplerinin hepsi Nuxe Huile Prodigieuse ‘u cildine kullanabilir. Ayrıca nemlendiricinize bir miktar ekleyerek de kullanabilirsiniz. Jennifer Lopez, Scarlett Johansson, Penelope Cruz gibi ünlülerin de tercihi de bu yağ.

 Neslihan YANÇ

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorum Yazmak İster misiniz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*