Şifalanma ve Tezahür Çalışması

Yüksek Benlik İle Şifalanma

Tezahür çalışması ve şifalanma bilinçaltı dil kalıpları ile kişi önce hipnotik bir duruma sokulur. Bu hal bedenen ve zihnen kişi iyice rahatlar ve gevşer. Olumsuz olan düşünceler ve duygular sebebi ile meydana gelmiş bütün negatif atıklar temizleniyor ve Spiritüel koçluk ile bilinçaltı yeniden programlanır. Ardından yüksek benlikten gelen yüksek titreşimli enerjilerle, şifalanıp arındırılırsınız.

Tezahür Çalışması

Tezahür ettirmek ile ilgili anlaşılacak ilk şey, her eylem için karşı bir eylemin olduğudur. Bu, sizler artık dualitenin var olmadığı bilincin yüksek boyutlarına erişinceye kadar, dualitenin doğasından dolayıdır. Bu yöntem 3B yaşamınızda yeni realiteler tezahür ettirmek için olduğundan, dualite bir faktördür.

Bu bilginin amacı kendiniz ve insanlık için yeni realiteler tezahür ettirmenize yardımcı olmaktır. Bu yöntem tezahür ettirme işlemini büyük ölçüde hızlandırır ve algıladığınız şekliyle zaman hızlandığı için, hızlı şekilde çalışan faydalı bir yöntemdir.

Bu çalışmalardan sonra:

1- Kişinin ağrıları varsa bu ortadan kalkar.
2- Olumsuz düşüncelerden dolayı oluşmuş kristalleşmiş yapılar çözülerek açığa çıkan tortular dışarı atılır ve kişi hem zihinsel hem de bedensel şifalanır.
3- Çocukluktan gelen enerji tortuları da dışarı atılır ve böylece geçmişe olan bakış açısı değişir.
4- Tüm Olasılıklar çemberinde istenen durum ya da gelecek üst boyutlarda tezahür ettirilir ve bu boyuta yansıtılır.

Tezahür, görünmeyen bir şeyi görünür duruma getirme eylemidir. Yani bir anlamda, soyut olanı somut duruma getirmek ya da potansiyel olanı gerçek olana çevirmektir.

Daha kapsamlı bir ifadeyle; arzu edilen şeyleri var etmek için bir insanın kendi aklının, ruhunun içsel yaratıcı enerjisiyle ve evrensel tamamlayıcılarla birlikte yaratılan eşzamanlı ve karşılıklı destekleyici bir ilişkinin kurulabilmesini sağlamaktır.

Çalışma için sosyal medyadan kontak kurabilirsiniz

Spiritüel Yaşam Koçu

Neslihan Yanç

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorum Yazmak İster misiniz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*