MELEKLERİN İŞARETLERI

 

Bulutlar
Kazara başınızı kaldırıp gökyüzünde melek şeklinde bir bulut gördünüzse, hayır uydurmuyorsunuz, melekleriniz sizi selamlıyorlar. Melek şeklinde bulutlar, meleklerin en hoş işaretlerinden biridir.

Tüyler
Çoğumuz melekleri kocaman kanatlarıyla hayal ettiğimizden, farklı renklerde melek tüyleri, meleklerin önümüze belki de en sık çıkardığı işaretlerden. Bazen farklı renklerde tüyler çıkıveriyor karşımıza… Melek tüylerinin renklerini yorumlamanın en güzel yolu kendi içsel rehberliğinizi kullanmaktır. Gri renk bana bilgeliği çağrıştırır, siyah yaratmayı, pembe sevgiyi… Bu konuda ilk içinize doğan mesaj ya da his doğrudur, güvenin.

Gökkuşakları
İstisnasız her zaman bizi gülümseten gökkuşakları, sadece gökyüzündeki harika görüntüleriyle sınırlı değildir. Bir bardak suyun içinde görünen gökkuşağı, bir yol tabelasında ya da çiçekler sulanırken oluşan gökkuşağı da meleklerinizin göz kırpması olabilir.

Metal paralar
Sanki en çok da parayla ilgili anlarda, “Bereket sana geliyor merak etme” demek için önümüze geliyor o güzel bozuk paralar. “Allah’ın sınırsız bereketi sana akıyor, kollarını aç, buna inan!” diyor melekler sanki önümüze paraları çıkarırken. Eğilin ve alın onları, bir kuruş bile olsa. Her seferinde de, “Evet, o müthiş bereket bana akıyor ve ben o bereketi alıyorum artık, çok şükür!” deyin.

Ayrıca, bulduğunuz paraların üstündeki resimlere de dikkat edin, onlar da bazen bir mesajdır bize. Bu resimlerle ilgili içinize ilk doğan hisse ya da düşünceye güvenin, egonuzun, “Yok canım, sen de!” demesine de kulak asmayın. “UYDURUYORUM” diyen sese dikkat! İçinizden bir ses, işaretler önünüze çıktıkça “uyduruyorum” diyecektir veya bu sadece “algıda seçicilik”. Bu da çok doğal. İçimizde iki ses var çünkü; biri meleklerin sesi, öteki de “öteki ses”! Hangi sesi dinleyeceğinizi siz seçeceksiniz.

Tavsiyem, siz gün içinde sadece tarafsız bir gözlemci gibi gelen işaretleri fark etmeye devam edin. Bir süre sonra “Artık bu kadarı da tesadüf olamaz” dediğiniz bir an gelecektir.

Alıntı

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorum Yazmak İster misiniz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*