Mart Ayı Enerjileri…

Mart ayı harika bir ay. Muhteşem enerjiler ile başladığımız bahar ayını sevgi ile karşıladık. Sadece olumlu, değil olumsuz enerjileri de bulmak ve çözmek için ideal bir dönem. Duaların enerjisi bildiğiniz gibi çok güçlüdür, sadece gönülden ve iyi niyet ile edilirse adresi bulur. Beddua ise her zaman sahibine geri döner. Bu yüzden ağzınızdan çıkana dikkat etmelisiniz özellikle bu ayda. Kitabımda da anlattığım gibi sözcükler sihirlidir. Bu yıl yeni enerjiler ve hayatımızı daraltan insanlar ile yüzleşme ve onları tamamen hayatımızdan çıkarma zamanı. İşi gücü olmayan insanlar kişi ile uğraşır. Ne kadar güzel ve dolu bir cümle anlayanlar için. Bizler hayatımızı temizlenmeye adamış, yolumuzda olan insanlarız. Ancak etrafımızda fazlaca başkalarının hayatını kendine uğraşı edinmiş insana rastlamak mümkün. Bu tip insanlar sadece kendi hayatlarına negatif yükleme yapmazlar, bize de olumsuz enerji yollayarak kendi olumuz enerjileri ile bize de ruh darlığı verebilirler. Ancak siz de meleklerden koruma talep edebilirsiniz. Bu enerjide olan insanların genellikle kendileri ile ilgili bir çok negatif bilinçaltı vardır. Kendini çok güzel ve vazgeçilmez ilan eden, kibir denizinde yüzen kişilerin aslında büyük yetersizlik döngüsüne sıkışmış olmasının nedenleri var elbette.

Bunun en temel nedeni kişinin kaşı, saçı, kilosu ya da boyu ile ilgili fiziksel yetersizliği ya da duygusal anlamdaki iç öfkesinden kaynaklıdır. Mesela ayrıldığı eski eşine hala saplatılı şekilde takıntılı olan bir kadın, asla gerçek iç huzurunu bulamaz. Çünkü sadece ona göre yaşar. Bu gibi pek çok örnek mevcut. Danışanlarım birlikte yaptığımız bağımlılık çalışmalarında, bunu başarı ile atlatabiliyorlar. Tabi bu saplantılı durumun altında büyümemiş çocukluk dönemi yatar. Yani anne, baba korkusu. Yetişkin olduğu halde hala ailesine karşı duyduğu korku enerjisi kişiyi saplatılı ve hastalıklı bir duruma sokar. Bu tip kişiler genellikle mağduru oynar. Çoğu zamanda başarılı olurlar. Ancak kendilerinden daha güçlü ve temiz bir enerji ile karşılaştıklarında gerçekleri ile burun buruna gelirler. Tabi bunu kabul edemeyecek kadar kibir içinde olmaları onları daha öfkeli ve saldırgan yapar. Bunları artık daha net görebildiğimiz bir enerji yılındayız artık. Bizler için avantajlı, şahane enerji dönüşümlerinin olduğu bir sene bizi bekliyor. Bu yüzden ben kendi adıma mutluyum.

Artık kimse yalanlar söyleyip masumu oynayamayacak. Özellikle bu ay onların dönemi sona eriyor yeni ay ile. Yetersizlik ve kıskançlık gibi kötü bir enerjiler ise sahiplerine geri dönmek üzere yola çıktı. Başmelekler ile çalışma yapmak bu dönem enerji dönüşümünüzü kolaylaştırır. Yardım istemekten çekinmeyin meleklerinizden. O ilahi varlıklar bize koşulsuz yardım etmek için varlar.

Mart ayını iyi kullanmanızı, dönüştürücü ve şiddetli enerjilere hazırlık yapmanızı öneriyorum. Evren bize 21 Mart yani Ekinoks öncesi artık karanlık yanı olan bütün enerjilerin temizlenmesi için bir nevi haber veriyor. Bahar hem yeni tohumların ekildiği, hem de bahçemizdeki yabani otların temizlendiği bir mevsim. Önce yabani otları temizleyeceğiz sonra yeni tohumları ekip cennet bahçesinde kahvemizi yudumlayacağız. 5 Mart dolunay bu büyük temizlenme için çok ideal bir dönem. Bu hafta ayrıca aslanlar için biraz fırtınalı geçecek. Hayatınızda yeni kararlar alacağınız ve bazı eski enerjilerin tamamen biteceği bir hafta var önünüzde. Artık yeter derken bulabilirsiniz kendinizi. Eski enerjileri tamamen temizlediğiniz de yeni enerjilere de yer açmış olacaksınız.

Melekler ve Tanrıça enerjileri yanımızda. İç sesinize güvenin ve yola devam edin. Bu enerjilerden geçerken ben de zaman zaman zorlanıyorum. Yaşam her an önüme yeni deneyimler getiriyor. Ancak ben biliyorum ki bütün ışıklar benimle. Meleklerime güvenmeyi öğrendim. Kendi içime dönerek bana zararı olacak insanları uzak tutarak bu ayı hakkı ile geçirmeyi umuyorum. Teşekkür ve Şükür kalbinizden eksik olmasın.

Neslihan Yanç

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorum Yazmak İster misiniz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*