İŞTE SAYILARIN ANLAMLARI

“Melek” kelime anlamı olarak Allah’ın mesaj vereni demek… Doğal olarak da melekler bize sıcacık sevgi mesajlarını iletir, bizim için en hayırlı yolu gösterir eğer isaretleri okumayı bilirsek. Ve en çok mesaj bize sayılarla gelir.

İŞTE SAYILARIN ANLAMLARI:
1: ‘Düşüncelerine dikkat et çünkü şu anda düşüncelerinle yaratıyorsun’ demek.
2’li sayılar -22.22 ya da 222 gibi- ‘meleklerin senin yanında’ demek. Onların sizi selamlamasının ya da size destek olduklarını söylemelerinin bir başka yolu 2 sayısıdır.
3’lü sayılar ise aydınlanmış üstatların sizinle olduğu, sizinle çalıştığı anlamına gelir. Buda, Mevlana, Meryem Ana gibi…
4’lü sayılar, ‘bu işi meleklerine bırak, biz hallediyoruz’ demek. İçinizi rahat tutun ve o işin en usta ellerde olduğunu bilin.
5’li sayılar -555 gibi ‘doğru yoldasın, bu yaptığını yapmaya devam et’ demek. Güzel bir değişim geliyor. Yani melekleriniz yürüdüğünüz yolu destekliyorlar.
6’lı sayılar -666 gibi ‘bırak bizlere, bırak Allah halletsin’ demek. 666’nın 444’ten farkı şu: 6 sayısı ile melekleriniz bilmenizi istiyorlar ki, sizin o konudaki endişeniz veya ‘acaba olacak mı, ne zaman olacak’ gibi tasalarınız, olayı ters yönde etkiliyor.
7; benim görmeyi en sevdiğim sayılardan biri. ‘Bir mucize bekle’ demek çünkü.
8; ‘bereket sana geliyor’ demek. Her anlamda bereket olabilir bu, özellikle de finansal anlamda.
9; ‘hayatının amacı üzerinde çalış’ demek. Sizin ve yakın çevrenizin dışında bir alanda, başkalarının iyiliğine yönelik bir konuda…
0; ‘Allah seni seviyor’ demek. Kendinize, yaptıklarınıza güvenmeniz gerektiğinde karşınıza çıkabilir bu sayı.

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorum Yazmak İster misiniz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*