Dönüşüm Alevinin Etkisi

???

Dönüşüm Alevinin Hikayesi

Atlantis’te insanlar ilişkilerinde ve çeşitli durumlarda negatiflikleri çözmek için Dönüşümün Mor Alevini çağırırlardı. Bu yüksek frekanslı ışık, düşük enerjileri yok ederdi, böylece insanlar auralarını temiz tutabilirlerdi. Ne yazık ki, güç yanlış kullanıldı ve böylece bu enerji geri çekildi.

1987’deki Harmonic Convergence sırasında, bir çok Işık İşçisi insanlığın bilinçliliğinin yükselmesi için dua etti ve meditasyon yaptı, mor Alevin Koruyucusu olan St Germain Kaynak’tan insanlık için özel bir izin isteyebildi. İlahi Lütuf altında Mor Alevin gücü herkesin kullanması için geri döndü. Alev, lavanta, leylak, en koyu menekşe renkleri içerir ve düşük titreşimleri dönüştürür, çözer ve uzaklaştırır.

1998’de İnayet ve Uyumun Gümüş Işını, Dönüşümün Mor Alevi ile birleştirildi. Güzel bir gümüş ışığı mor alevlerde dans ediyor. Bu ışın çağırıldığı zaman, negatif enerjilerin yerini yüksek frekanslı güzel bir enerji alıyor.

Ve şimdi, beşinci boyuta ait Altın Işın, Gümüş Mor Alev ile birleşti, ve dönüşüm ve uyum niteliklerine bilgelik, meleksi sevgi ve korumayı ilave etti – bilinçliliğinizi beşinci boyuta yükselten ve orada tutan bir kombinasyon.

Altın ve Gümüş Mor Alevi nereye gönderebilirsiniz?

1. Yolunuzu arıtması için gün boyunca akmasını isteyin.

2. Hasta veya dengesi bozulan insanlara gönderin.

3. Öfkenizi, korkunuzu veya herhangi negatif hisleri dönüştürmek için kullanın.

4. Karşılaşmadığınız insanlar da dahil, öfke, korku veya diğer negatif hisleri temizlemek için başka insanlara gönderin.

5. İlişkilerdeki uyumsuzluğu iyileştirmek için gönderin.

6. Savaş, hastalık veya uyumsuzluk enerjisini arıtmak için mekanlara, bölgelere gönderin.

7. Şifaya gereksinimi olan bedeninizin herhangi bir yerine gönderin

8. Elektrik hatlarına, telefon hatlarına ve internete gönderin

9. Işığa geçememiş, arada kalmış ruhların yuvaya gidebilmeleri için astral planlara gönderin.

Alıntı

Facebook Yorumları

İlginizi Çekebilir

Yorum Yazmak İster misiniz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.

*